האקדמיה לפנטזיה ומד"ב:
סוף סוף אפשר להצטרף!

WhatsApp Image 2022-03-29 at 18.23.10.jpeg

ד"ר פנטזיה* יעזור לספר הפנטזיה או המד"ב שלך לקבל פרסים, קוראים ומחמאות. איך? באמצעות סדרת הרצאות חיות ומוקלטות שתקפיץ את הכתיבה שלך בז'אנר הספקולטיבי, תחבר אותה למגמות העדכניות ביותר ותאפשר לה לנצוץ. 

רישום מיידי

(לנרשמים, הכניסה להרצאות ללא תשלום) 

ד"ר פנטזיה, נעים להכיר:

* ד"ר נדב אלמוג הוא מנהל מחלקת פנטזיה ומד"ב בבית העורכים, עורך ספרותי, מתרגם בעל ניסיון רב שנים, ומנטור לכותבים.ות. כמו כן, הוא מרצה מבוקש בנושאים כגון ספרות ספקולטיבית, ספרות ילדים ונוער, פולקלור ומיתולוגיה.

לנדב דוקטורט בספרות אנגלית מאוניברסיטת חיפה, המתמקד בפנטזיה ושמו "הבית והאל-ביתי בספרות פנטזיה אנגלית ואמריקאית לילדים במאה העשרים" (Home and the Unheimlich in Children's Fantasy Literature in the Twentieth Century).

נדב הקים את אתר "הספרייה הפנטסטית", מהאתרים הז'אנריים המובילים בארץ, שפעיל עד היום. ב-2013 זכה האתר באות הפנקס, עבור תרומתו לתרבות הילדים והנוער בישראל. ב-2016 הוא ייסד את "פרס אלמוג" – תחרות סיפורים קצרים לזכר אביו המנוח.

בזמנו הפנוי, נדב גם כותב סיפורים בז'אנר הספרות הספקולטיבית. סיפוריו התפרסמו בכתבי עת כגון 'בלי פאניקה' ו'חלומות באספמיה', ובאנתולוגיה האמריקאית More Zion's Fiction, באנגלית וביפנית. בימים אלה, הוא עמל על כתיבת ספרו הראשון באורך מלא.

Depositphotos_389043110_L.jpg

מחלקת הפנטזיה והמד"ב בבית העורכים

לראשונה בישראל, יש לכותבות וכותבים ז'אנריים כתובת בה הם יודעים שיש מישהו שמבין לליבם ולוקח אותם ואת כתבי היד הספקולטיביים שלהם (פנטזיה, מד"ב, אימה, כל הדברים שבאמת מעניינים!) ברצינות.

 

צוות המחלקה מונה עורכות ועורכים ספרותיים המתמחים בתחום, ומגיעים עם ניסיון מוכח. הם מלווים את היוצרים משלב הרעיון, דרך תהליך הכתיבה והעריכה, ועד להוצאת הספרים לאור ושיווקם לקהל היעד שלהם.

 

בנוסף לשירותי העריכה, זוכים סופרי המחלקה למעטפת מקצועית, שכוללת לימודים לשיפור הכתיבה בכלל והכתיבה הז'אנרית בפרט, בקבוצות ואחד-על-אחד. כך מחלקת ספרות הפנטזיה והמד"ב עוזרת ליצור לא רק ספרים בסטנדרט הכי גבוה וקפדני בשוק, אלא גם מסייעת לכותבים ולכותבות לצאת מן התהליך כסופרים וסופרות.

רישום מיידי

(לנרשמים, הכניסה להרצאות ללא תשלום) 

למי חשוב להצטרף לאקדמיה לפנטזיה ומד"ב?

מי שרוצים להתחיל לכתוב בז'אנר הספקולטיבי אבל לא יודעים איך להתחיל 

01

למי שכבר כותבים ספקולטיבי אבל רוצים לעלות מימד ולהפוך את הכתיבה למקצועית יותר 

02

מי שמתכננים ממש להוציא את הספר שלהם בישראל... ואולי גם בחו"ל

03

מה יקרה אחרי ההרשמה?

המערכת של בית העורכים תשלח לאימייל שלך אישור, ותצרף אותך לקורס חינמי בו נמצאות ההרצאות שכבר הועברו. ההרצאות החיות מתרחשות בימי רביעי (מדי שבועיים) והמערכת תעדכן אותך באימייל לפני כל הרצאה חדשה.