הגעת למקום הנכון!
מה קורה בשטיסל, אחרי שדלתות חדר המיטות נסגרות?
הספר הסנסציוני החדש של סיון דרשן

כדי לדעת עוד על הספר, כולל קטעים חזקים לקריאה, ואפשרות לתמוך בספר של סיון (ולקנות אותו) יש ללחוץ על הכפתור למטה ולעבור לאתר הדסטארט.

כל תמיכה בספר מזכה אותך בחודש מתנה באקדמיה לסופרים!

את צילומי המסך כדי לקבל את החודש באקדמיה יש לשלוח לאימייל

bethaorchim@lironfine.com 

מתחשקת.jpg

שיטת עשרת הצעדים לאהבה
מאת לילי טהר לב
(לקוח מהספר)

 1. את בסדר. הכי בסדר שיש. לא משנה מתי, לא משנה איך את מתנהגת, לא משנה מה מצב הרוח שלך. את לא צריכה להצליח בשום דבר. רק ליהנות.
   
 2. הגוף שלך מהמם. לא משנה כמה את שוקלת, לא משנה מה לבשת. את מהממת – בדיוק ככה. את מושכת ונחשקת וסקסית. למעשה אי אפשר לעמוד בפנייך.
   

 3. תנשמי – נשימות עמוקות. ממלאות. נשימות מחזירות את הנשמה לגוף ואת הנוכחות לכאן ועכשיו. בכל פעם שאת מרגישה שאת לא נוכחת ברגע, שאת לא יודעת מה קורה כאן ועכשיו, את יכולה פשוט לנשום ולהתמקד בנשימה.
   

 4. מודעות לתחושות הגוף – בגוף שלנו כל הזמן קורה משהו. כשאנחנו בהקשבה אנחנו יכולים להתחבר לגוף באמצעות החושים.
   

 5. חושניות זה להתחבר לכל החושים, וחיבור לכל החושים מעצים את החוויה. שחקי עם החושים. הסכימי להתנסות בריחות שונים, בטעמים שונים ובמרקמים שונים. הקשיבי למה שקורה סביבך והשמיעי קולות שהגוף מבקש. בטאי את עצמך, את מה שקורה לך ואת מה שאת רוצה.
   

 6. תזוזה – במקום לשכב כמו בלוק ולתת לו לעשות את העבודה – תזוזי. תניעי את הגוף, תרקדי עם האגן ועם הפות, תחקרי עם הידיים ותפעילי את שרירי הרחם ורצפת האגן.
   

 7. יצירתיות ויצריות – היצר הוא לא אויב, הוא חבר. הוא מאפשר לנו ליצור, להתפתח, לגדול. אפשרי לעצמך להיות יצירתית. תשחקי כמו ילדה. תגווני – במקומות, בתנוחות, באיברים בגוף, באביזרים.
   

 8. אתם קובעים את החוקים לפי מה שמתאים לכם באותו הרגע. חובות מדכאים את החשק, לכן את לא חייבת לעשות שום דבר ואת לא צריכה לעשות שום דבר. תרשי לעצמך לבדוק ולהתנסות, להתלכלך, להירטב, לצאת מהגבולות ולהגיד מה בא לך.
   

 9. קחי אחריות – את האחראית הבלעדית על העונג שלך ועל הגוף שלך. את אחראית להגיד מה עושה לך טוב ומה לא. את אחראית להציב גבולות ולפרוץ גבולות. את צריכה ללמוד ולהכיר את הגוף שלך הכי טוב וללמד את בן הזוג שלך מה טוב ונעים לך.
   

 10. את לא לבד – תהיי קשובה לעצמך אבל גם למי שאיתך. תזכרי שהוא גם מהמם כמו שהוא. אם הוא עמד בציפיות או לא – הוא עדיין מהמם. גם הוא עובר דברים וזקוק לאהבה, והוא גם צריך שיזכירו לו שהוא לא לבד.