top of page
ULTIMATE.png

"אני רוצה את הרמה הגבוהה ביותר בקופי, קונטנט, סטוריטלינג ואסטרטגיית תוכן. ממי ללמוד?"

שמי לירון פיין, וב-30 השנים האחרונות אני המילים שמאחורי הרבה מהמותגים האהובים (והאמת שגם חלק מהשנואים) בישראל. קופי, סטוריטלינג ותוכן שכתבתי מכרו מוצרים במיליארדי ש"ח (זו לא הגזמה. כתבתי מיצגים וסרטים לתעשייה האווירית, וטילים מונחים עולים ביוקר).

 

את הסודות שלי לימדתי באחת המכללות בישראל. ועכשיו, אולי, אני אעזור גם לך לחשל את כישרון הקופי והסטוריטלינג שלך ללהב משומן של מילים סולקות.

לפני שנתחיל, הכנתי לך כאן את הדרכת הקופי הכי חשובה שיצא לך אי פעם לראות. היא ארוכה (34 דקות), וכדאי לראות אותה לפני שהעמוד הזה יורד מהאוויר.

העמוד וההדרכה נמצאים אונליין עוד: 

מה כתבתי? כלום. בסך הכל פרסומות, אתרים, סרטי תדמית, דפי מכירה, פרזנטציות, הרצאות, קד"מ ואירועים מיוחדים עבור כל המותגים האלה ויותר:

האהבה הראשונה שלי:

סטוריטלינג וקופירייטינג. 

אני מגיע ממשרדי הפרסום הגדולים, ומעולם התוכן פרימיום. כמעט 30 שנה המילים שלי עושות המון כסף לאנשים מאוד עשירים ולארגונים מאוד גדולים.

 

עכשיו, למשל, אני עובד על מרכז המבקרים של מקורות. לפני כמה חודשים: אתר האינטרנט של קופת חולים לאומית. 

הייתי פרילאנס של כמעט כל משרד פרסום גדול, עברתי התמחות מיוחדת בתוכן ובסטוריטלינג ויצרתי אלפי פרסומות ומאות סרטי תדמית ואתרי אינטרנט.

 

ניהלתי קריאייטיב בשני משרדי פרסום קטנים, ותוכן שכתבתי מכר עשרות מיליוני מוצרים עבור הגורמים הכי גדולים בישראל. 

אני יודע מה עובד, ויותר חשוב: למה זה עובד.

20211221_091801.jpg

יש לי שתי אהבות מקצועיות גדולות בחיים.

האהבה השנייה שלי היא  עריכת ספרים ולימודי כתיבה ועריכה, במסגרת העסק שלי, בית העורכים.

 

ערכתי מעל 100 ספרים, ויש לי התמחות מיוחדת בספרי עיון ואוטוריטה. בין היתר ערכתי גם את ספר ה-100K, של עידן וולר ומנו בן הרוש. 

אבל זה לא הנושא שלנו היום.

כי את הפרסום לבית העורכים אני עושה בעצמי, בלי שום קמפיינר חיצוני.

אלה הסיבות שבזכותן הזמינו אותי לאחת המכללות כדי שאלמד את הבוגרים שלהם לפרסם את עצמם בעצמם. שכר הלימוד היה 14,400 ש"ח. אני אישית קיבלתי פינאטס, שכר עולב של מרצה.

אבל... זה השתלם לי. ומשתלם לך.

כי בזכות זה יצרתי ולימדתי את המסלול החכם והממזרי ביותר שיש היום בישראל, שמאפשר לך ליצור לעצמך (ולאחרים) היום קמפיין פרסומי חכם ואפקטיבי.

את המסלול הזה הרחבתי בהרבה. בשבילך.

ULTIMATE.png

המסלול המעשי לקופי, תוכן וסטוריטלינג

מה זה?

מסלול מעשי לכל מי שחיוני להם להשתמש במילים שיווקיות וברעיונות מכירתיים. הוא יהפוך אותך, די במהירות, ל - 

אסטרטג תוכן עסק חכם שמייצר התאמה בין המוצר/שירות לבין הלקוחות שיקנו אותו

צלף טירגוט (!) שיודע איך לשגר פרסומות במדויק לקהלי יעד שונים (מפחיד כמה שזה קל)

משווק מתוחכם שיודע איך לחמם לידים על טייס אוטומטי - עד שיפנו אליך וירצו לקנות ממך

בעלים גאה של "מפעל קמפיינים" מתוחכם שיעזור לך לכתוב הכל בעזרת בינה מלאכותית ו-CGPT

תכל'ס, מה יצא לך מזה?

אם עוקבים אחרי ההוראות במדוייק (לא להתעצל ולא לחפף!) זה מה שיצא לך:

 

קופי מודעות אפקטיביות (הרבה יותר משיש לך עכשיו) ללא הגבלה וחינם לתמיד

המודעות האלה ישיגו לך לידים יותר רלוונטיים במחירים יותר נמוכים מהם עולים לך עכשיו.

עמודי נחיתה מדבש - למשיכת הלידים ללא הגבלה וחינם לתמיד

בלי להסתבך, בלי להסתכן, בלי לשלם יותר מדי. עמוד נחיתה חזק ויעיל מאוד.

מוצרי UPSELL שיוזילו עוד יותר את מחיר הלידים ויאפשרו פרסום כמעט ללא הגבלת תקציב

זה אומר: לפרסם ב- 1,000 ש"ח (נניח) ולקבל מייד בחזרה סכום דומה. זה סוג של "נשק סודי" שכדאי שיהיה לך ויאפשר לך לפרסם כמעט בלי הגבלה. מי לא רוצה אפשרות פרסום כמעט ללא הגבלה?

עמודי מכירה אפקטיביים ביותר, ממכרים ומוכרים!

"עמוד מכירה" זה לא "עמוד נחיתה". עמוד מכירה זה מהדברים הארוכים האלה, שבאמת תורמים משמעותית לשכנוע. זה בעצם העמוד שבו אנחנו נמצאים כרגע. עמוד מכירה סביר עולה בין 7,000 ל-20,000 ש"ח. זה יוכל להיות לך חינם.

פאנלי פרסום מושלמים ללכידת לידים, חימום ומכירה קלה בסוף תהליך. חינם וללא הגבלה

פאנל (משפך מכירות) טוב הוא בעצם מסע לקוח אידיאלי, שדורש מינימום עבודה ממך - ומביא אליך לקוחות שרוצים לקנות ממך. זה שילוב מתוחכם של עמודי נחיתה, מכירה, אימיילים, סמסים, וואטסאפים. יהיה לך את הידע שיאפשר לך ליצור כזה בעצמך. 

מבנה "הצעה שאי אפשר לסרב לה"

את המבנה הזה אפשר ליישם בעמוד מכירה, בשיחת מכירה, בוובינר ובכל חומר מכירתי. בלי זה אין לך מכירות טובות.

כל אלה יהיו שלך לתמיד. ואפשר לייצר אותם שוב ושוב כדי לעשות אינספור קמפיינים למוצרים שונים, שירותים שונים, לקהלים שונים, בפלטפורמות שונות.

 • כמה זה יעלה לי, כל השבאנג, לספר אחד בן 50,000 מילים בעברית?
  כל השבאנג, לספר ממוצע בן 50,000 מילים בעברית (בערך 250-270 עמודים), שלאחר התרגום צפוי להיות בן 70,000 מילים באנגלית: תרגום איכותי ומלהיב, כולל עריכת לשון, שייתכן שיהיה טוב יותר מטקסט המקור בדיקת איכות באנגלית, כדי להבטיח שלא יפלו טעויות מוזרות הפקה מלאה למהדורת קינדל (ספר אלקטרוני), לרבות עימוד מיוחד לקינדל וכריכה מעולה תואמת ז'אנר העלאה שיווקית של הספר לאמזון, כולל מחקר קטגוריות, מילות חיפוש, כתיבת טקסט שיווקי ורכישת כריכה מקצועית שיווקית טיפול מלא בכל האדמיניסטרציה הנדרשת בעבר, כל התהליך היה עולה לפחות 50,000 ש"ח ובדרך כלל יותר*. היום העלות היא רק של התרגום, 15,300 ש"ח. בשלב ההשקה אנחנו מעניקים את כל שאר התהליך, עד שיהיה לך ספר קינדל באמזון, במתנה. *כל ספר לגופו. זה תלוי ברמת הסיבוך של התרגום ושל העימוד.
 • וואו!!! מה משמעות ההעלאה השיווקית לאמזון?
  כל אחד יכול לקחת טקסט ולהעלות אותו לאמזון. הבעיה היא שאם לא יבוצעו בתהליך ההעלאה פעולות ספציפיות, מאוד מיוחדות, שדורשות ידע של מומחה וכישרון כתיבה פרסומי, אף אחד לא ירצה לקנות את הספר שלך. משמעות ההעלאה השיווקית היא יכולת גילוי (discoverability) גבוהה לספר שלך. ההעלאה כוללת: מחקר קטגוריות והצבת הספר שלך בקטגוריות הנכונות לו – כך מי שמחפש ספר "כמו שלך" יוכל למצוא אותו על המדף הנכון. אם הספר שלך לא יהיה על המדף הנכון, הקוראים הנכונים לא ימצאו אותו. בנוסף, אמזון לא תדע להמליץ עליו לקוראים הנכונים. מחקר מילות חיפוש ושיוך הספר שלך למילות החיפוש החשובות ביותר – כאן נדרשת מומחיות ושימוש בכלים מקצועיים. עלינו לשלב מילות חיפוש "רחבות" שכולם מחפשים (אבל הספר שלך ייקבר עמוק למטה ברשימה) עם מילות חיפוש ספציפיות, שמעטים מחפשים, אבל אז הספר שלך יופיע למעלה ברשימה. כתיבת description (טקסט גב ספר) שיווקי מקצועי שנועד לגרום לקוראים שיגיעו לעמוד המכירה של הספר להשתכנע לקנות אותו. בלי דסקריפשן טוב לא יהיו לך מכירות, חד וחלק. זו אומנות בה אנחנו מתמחים. ייעוץ לכריכת pre-made מקצועית. מדובר בכריכות שעוצבו מראש לקטגוריות השונות, על ידי מעצבי-על מקצועיים, ונמכרות במחירים נמוכים יחסית (50-200 דולר). לאחר רכישת הכריכה, הטקסט שעליה (title, author name) יעודכן מבחינת השמות
 • האם אני יכול פשוט לעשות את זה לבד?
  כמובן שכל אחד יכול לנסות. אבל... לי לקח חודשים כדי לפצח את שיטת התרגום, להתגבר על הררי המכשולים שקיימים בתהליך ולהגיע לתוצאות טובות. לא לשכוח שזה המקצוע שלי, וזו ההתמחות הייחודית שלי. אותי לא מעניין "סתם טקסט". אני רוצה שיהיה לך טקסט מופלא ומלהיב. למעשה, כל ספר דורש פיתוח נוסחה מיוחדת שקשורה לסגנון הכתיבה הקיים של הספר, לסגנון המצופה, ולאלמנטים נוספים. זה היה תהליך מתסכל מאוד ורצוף באתגרים, והרקע שלי כמומחה לעריכה ספרותית שיחק תפקיד מכריע בפיתוח השיטה המלאה. לאחר שלומדים ומפתחים את השיטה, יש ליישם אותה על הספר הספציפי שלך. ייקח לך מספר חודשים של עבודה עצמית, ועלות עריכת התרגום שחובה להעביר את הספר תגרום לכך שהמחיר הסופי שצריך לשלם יהיה דומה לעלות התרגום אצלנו. השלב הבא יהיה להפיק את הספר ולהעלות אותו לאמזון מבחינה שיווקית. זה דורש לימוד מעמיק של החומר, ואז שימוש בתוכנות מיוחדות שמבצעות אופטימיזציה לנתונים.
 • כמה עוד הוצאות כספיות מחכות לי אחרי התרגום?
  זה ממש תלוי בך. ההוצאות יכולות להיות מינימליות, כי לתקופת ההשקה של השירות, לאחר התרגום אנחנו מעניקים לך בונוס חינם: הפקה של הספר שלך והעלאה שיווקית לאמזון, במהדורת קינדל (ספר אלקטרוני, רוב המכירות הן של ספרים כאלה) חינם. וזהו! כדאי גם להקים לספר קמפיין פרסומי פנימי באמזון. עלות הקמת הקמפיין אצלנו (כרגע, בשלב ההשקה של תכנית אמזון) היא 2,000 ש"ח (זה עתיד להשתנות בקרוב). זו התמחות אישית שלי, והמטרה היא להשיג עבורך ROI גבוה ככל היותר. לזה יש להוסיף את עלויות מדיה אותן משלמים ישירות לאמזון. הן יכולות להיות של מספר שקלים בודדים ביום, ויכולות להיות גם יותר - לבחירתך.
 • התהליך מערב עין אנושית מומחית?
  כן! התהליך כולל בדיקה מדוקדקת של התרגום על ידי קוראי בטא פדאנטיים שתפקידם לצוד שגיאות, ניסוחים מוזרים, או דברים לא מובנים. ניתן גם, בעלות נוספת, להעביר את התרגום עריכה נוספת על ידי עורכי תרגום אמריקאיים מומחים - אבל מנסיוננו מתברר שאין לכך סיבה אלא במקרים מיוחדים מאוד.
 • מה תפקיד הבינה המלאכותית בתהליך?
  תפקיד גדול מאוד - אך כזה שדורש שליטה מלאה בה ובדקויות העבודה איתה. את חלק הארי של העבודה מבצעת בינה מלאכותית, שאנחנו מנחים על ידי סט מיוחד במינו של הוראות אנושיות שפיתחנו, בהתאמה אישית לכל ספר וספר (זה יכול להיות טריקי מאוד). התהליך מפוקח מקרוב על ידי דוברי אנגלית כשפת אם וברמת שפת אם. זה לא אוטומטי.
 • כמה זמן לוקח תהליך התרגום?
  מהרגע בו כתב היד נכנס לעבודה, יעברו מספר שבועות עד לתוצאה הסופית. לא הרבה. נוכל לספק מידע רב יותר אחרי שנראה את כתב היד.
 • התוצאות באמת איכותיות?
  כן. למעשה, התוצאות יכולות להיות מלהיבות, ובפעמים רבות - טובות מטקסט המקור (עם כל הכבוד למחברים המקוריים). הסיבה: גישת התרגום שלי מתעדפת יצירת חוויית קריאה טובה ככל האפשר על תרגום טכני "טיפש" שצמוד בעקשנות לכל ניואנס בטקסט המקור. כמו כן, אני אסייג ואומר שאין "מושלם". ראיתי גם תרגומים שהוציאו עליהם 80,000 ש"ח והם היו בינוניים לחלוטין. וכמובן, כולם ראו תרגומים מושקעים מאנגלית לעברית שהעניקו חוויית קריאה מעפנה. אני כן יכול להגיד בביטחון מלא שהאיכות של התהליך המלא לא נופלת מאיכות של תרגום איכותי שעולה פי 2.
 • אפשר לקבל דוגמת תרגום של טקסט מהספר שלי?
  בהחלט! אך יש לקחת בחשבון שאיכותה תהיה נמוכה יותר מהאיכות הסופית. הסיבה: השלב הראשון בתהליך התרגום דורש כעשר שעות עבודה מקדימה של כיוונוני סגנון, עד להשגת הסגנון המלהיב שאנחנו רוצים. כמו כן, שלב עריכת התרגום משחק תפקיד גדול מאוד בתהליך ומשפיע רבות. כאשר ניתן לך את דוגמת התרגום, היא תהיה בסיסית, ללא הכוונונים בהתחלה והעריכה בסיום.

ומה שיפה: לא חובה לדעת לכתוב כמו קופירייטר מדהים.

נכון: אני מלמד במסלול איך לכתוב קופי מדהים, וסטוריטלינג ברמה גבוהה ביותר, וגם הקופירייטרים הטובים יוכלו לקבל כאן בוסט לכישרון שלהם...

אבל גם אם הכישרון הטבעי שלך לא מסתכל על הבורג' חליפה מלמעלה, לא נורא.

היום, בעידן ה-AI, לא צריך להיות קופירייטרים על מנת לכתוב בפועל טקסטים שיווקיים ומכירתיים טובים. צריך להיות אסטרטג טוב, עם ראש על הכתפיים...

וכשמגיעים בפועל לכתיבה - יצרתי לך פתרון נהדר:

מפעל הקמפיינים והקופי הפרטי שלך

רק אחרי שהאסטרטגיה והקונספט הפרסומי שלך יפוצחו ברמת הרעיון (אוואטאר, סטורי, הצעה, קריאייטיב) מישהו אשכרה יהיה צריך לכתוב את החומר.

במסגרת המסלול אני נותן לך הוראות בניה ל"מפעל קמפיינים" פרטי ומותאם אישית לעסק שלך, על ידי CGPT (או כל כלי AI שזמין וטוב. היום יש גם את קלוד, גוגל בארד, בטח יהיו עוד). פשוט צריך לפעול על פי ההוראות! וזה באמת פשוט ומדהים.

 

"משרד פרסום" אישי, מבוסס AI שיכתוב בשבילך כל דבר

רוצה מודעה? פשוט אומרים למפעל הקמפיינים שבנית לכתוב אותה. רוצה לשלוח אימייל לרשימה? כנ"ל. בעצם יש לך משרד פרסום אישי וכותב תוכן טוב שעובד בשבילך 24/7 כמעט בחינם.

כמובן, שלמשימות מפתח (כמו כתיבת דף מכירה מדהים ואסטרטגי) אולי שווה לשכור, חד פעמית, קופיטלר ברמה מאוד מאוד גבוהה. אבל חייבים לתת לו הנחיות מדוייקות וקונספט פרסומי מנצח, אישי ומותאם לך בלבד.

 

המסלול הזה יגרום לך לדעת איך לתת את ההנחיות האלה באופן חכם ומדויק. 

ULTIMATE.png

שלבי המסלול:

מאוואטר לקריאייטיב_edited.png

שלב 1: האווטר המושלם

המטרה: להכיר הרבה יותר טוב את הלקוח הפוטנציאלי שלך, וגם את עצמך ואת המוצר או השירות שלך.

כמו במשרדי פרסום: אני מכריח אותך לעשות מחקר לקוח פוטנציאלי, כדי שיהיה אפשר למכור לו בקלות. המחקר מאוד חכם וממוקד ומותאם לבעלי עסקים קטנים. 

ההדרכות:
1. מבט מגבוה על עקרונות הכתיבה השיווקית המוֹכרת
2. הבנה פסיכולוגית של קהל היעד
3. איך עובד מיתוג ומיתוג אישי

 

כלי עבודה:

טופס מקוון: פרופיל פסיכו-שיווקי של האוואטר האידיאלי

טופס מקוון: פרופיל "נחשקות" של העסק ושלך

 

 
התוצר הסופי:
אנחנו יודעים בדיוק למי פונים… ומה הלקוחות צריכים לדעת ולהרגיש כדי שהם יהיו חייבים לקנות ממך.

שלב 2: הסטורי המפתה

המטרה: לגלות את ארבעת המופלאים: הסטוריטלינג שכל עסק פשוט חייב כדי להאיץ ולהגביר את המכירות.

 

כמו כן: ליצור ראשי פרקים של עשרות ומאות סיפורונים נוספים שישמשו לסושיאל ולאורגני (וגם לממומן) למשך אינסוף קדימה.

 

כמו כן: להתרגל לחשוב "סיפור"בכל דבר שמתקְשרים החוצה וגם פנימה.להכיר הרבה יותר טוב את הלקוח הפוטנציאלי וגם את עצמך ואת המוצר או השירות שלך.

ההדרכות:

4. סטוריטלינג מכירתי
5. סטוריטלינג מעורר חשק

 

כלי עבודה:

טופס מקוון: טמפלייט יצירת סטוריטלינג פשוט ומנצח לכל ארבעת המופלאים
רעיונות הסטוריטלינג הטובים בעולם: 46 הסיפורונים הכי נפוצים, חשובים, רצויים, נחוצים, נחמדים, פופולריים ומכירתיים שכדאי לכתוב (PDF).
התוצר הסופי:
אנחנו יודעים בדיוק מה ואיך צריך לכתוב בחומר הפרסומי/שיווקי/מכירתי שלנו.

שלב 3: ההצעה שאי אפשר לסרב לה

המטרה: לבנות הצעה שיווקית שאי אפשר לסרב לה (ושאפשר לפרק להרבה מאוד אייטמים). ההצעה השיווקית היא עמוד השדרה המכירתי של המוצר או השירות הקיימים, ושל כל מוצר או שירות חדשים שנחליט להשיק בהמשך. 

ההצעה מורכבת מהמון אלמנטים, שחייבים להיות מסודרים באופן מאוד מסויים כדי לפעול.

 

היא גם ה"מחסן" ממנו אפשר לקחת כלים ספציפיים למשימות ספציפיות (למשל, תוכן של דף מכירה, כמו הדף הזה, או שיחת סגירה עם לקוח). בלי הצעה שאי אפשר לסרב לה - לפרסום אין כיוון.

ההדרכות:

4. סטוריטלינג מכירתי
5. סטוריטלינג מעורר חשק

 

כלי עבודה:

טופס מקוון: טמפלייט יצירת סטוריטלינג פשוט ומנצח לכל ארבעת המופלאים
רעיונות הסטוריטלינג הטובים בעולם: 46 הסיפורונים הכי נפוצים, חשובים, רצויים, נחוצים, נחמדים, פופולריים ומכירתיים שכדאי לכתוב (PDF).
התוצר הסופי:
אנחנו יודעים בדיוק מה ואיך צריך לכתוב בחומר הפרסומי/שיווקי/מכירתי שלנו.

שלב 4: הקריאייטיב שעושה את הקסם

המטרה: לכתוב ולייצר את הפרסום ואת כל התוכן הנוסף (מיידית וגם בעתיד).
 

כלומר: כל המודעות, כל דפי הנחיתה, כל דפי המכירה, כל האימיילים, כל הוואטסאפים, כל התכנים לסושיאל, הכל הכל הכל. בחינם (כמעט). לתמיד. 

ההדרכות:

7. מיינדסט ואלמנטים פרסומיים
8. יצירת ראפור "טוני רובינס" על ידי טקסט בלבד
9. AIDA  (ההדרכה שנמצאת כאן, בעמוד הזה)
10. הפיכת פיצ'רים לתועלות
11. כתיבה מפלגת אכזרית

12. קסמים מקצועיים בכתיבה שיווקית (ולא רק)

 

כלי עבודה:

רשימת הכלים המקצועיים שלי, ואיך אני משתמש בהם ליצירה ממש (כולל גם קורסונים קטנים של אחרים, לתפעול מערכות פרסום. חלקם חינם).
התוצר הסופי:
מודעות, דפי נחיתה, דפי מכירה, אימיילים, כתבות, פוסטים, כל מה שצריך ולאורך זמן בפאנל הפרסומי או במערבולת התוכן שלך.

בלופרינט מפעל  CAMPAIGNGPT 365

 • הקופירייטר הכי טוב שהתקציב שלך יכול לקנות לאורך זמן

 • פרסומות, סטוריטלינג, תוכן, הכל לאינסוף קדימה

 • עלות של עובד טקסטיל בבנגלדש

 • כולל הוראות הפעלה!

 

בעצם: הנחיות ברורות ומדויקות לגיוס CGPT כדי שיכתוב במקומך את כל החומרים הפרסומיים והשיווקיים! 

(אבל רק אחרי ארבעת השלבים שבלעדיהם לא יהיו לך מסרים נכונים ומכירתיים)

ULTIMATE.png

וכמובן, מה שמאפשר לכל זה לקרות:

כדי לשגשג, כל עסק צריך כמה כוחות-על. ניהול, כספים, מכירות, ו… פרסום.

פרסום זה כוח-העל האישי שלי, והוא מדהים. הוא לוקח אותי למקומות מטורפים.

 

ULTIMATE קופיטלינג יתן גם לך לטעום מכוח העל הזה. הוא יאפשר לך לקחת את המילים שלך, שאפילו לא כתבת בעצמך, ולהפוך אותן לכסף.

 

זה דבר שישנה לך את החיים.
 

ULTIMATE.png

זה כוח-העל החדש שלך, גם אם פשוט יש לך עסק שצריך למכור

ניבה בלומנפלד, יועצת שיווק וקופירייטרית (ממש טובה!)

בת-חן שפירא, מנטורית ומאמנת עסקית למנחי קבוצות למידה

רבקה וולף, משווקת פטנט מהפכני לרגיעה

כבעלים של עסק,
מהן האפשרויות שלך? נבחן ביחד:

 • אפשרות 1: להמשיך לעשות את הפרסום בעצמך - ללא הכשרה והבנה מה נכון, וללא הטריקים המלוכלכים שיגרמו לאנשים לאהוב אותך, לבטוח בך ולקנות ממך. 
   

 • אפשרות 2: לשלם ריטיינר חודשי לקמפיינר (2,500-7,000 ש"ח בכל חודש. כמה זה בשנה?), בידיעה שהוא עושה לך עבודה בינונית ובעצם זורק חלק גדול מהכסף שלך לפח.

 

אבל היום אפשר לכתוב קופי, סטוריטלינג ותוכן יותר טוב מהקמפיינר שהיה לך

האמת נחשפת: למה הקמפיינרים ששכרת בעבר נכשלים שוב ושוב?

יש לתוצאות הבינוניות שלהם שלוש סיבות:

1. קנית זול קיבלת זול

שמעת פעם על חברה גדולה ומצליחה, מותג אמיתי, לא עסק קטן, שעבדו עם הקמפיינרים ששכרת?

לא שמעת. ולמה? 

 

כי תקציב הפרסום שלך נחשב קטן. והוא מושך אליו רק אנשים שעובדים בזול. הקמפיינרים הבאמת טובים: יקרים. הם מעדיפים לנהל תקציבים "תדמיתיים", של מותגים, במשרדי פרסום "אמיתיים", עם תקציבים של מאות אלפי או מיליוני ש"ח בחודש.

 

אני יודע: אין לך כסף לקופירייטרים ולסטוריטלרים ולתסריטאים יקרים. זה ברור. אבל יש מחיר למחיר. קנית זול קיבלת זול.

 

2. הקמפיינר ששכרת לא מכיר מספיק את המוצר שלך, את השוק שלך ואותך אישית.

כאן מתחילים לשלם את המחיר של המחיר הזול. 

 

כדי להשיג תוצאות פרסומיות טובות - חייבים להכיר את העסק היטב. ובמשרדי פרסום רציניים, שעבורם עבדתי, לא מעזים להציע תכנית פרסום לפני שמקדישים עשרות ומאות (!) שעות מחקר ואסטרטגיה ומחשבה.

 

וזו רק ההתחלה.

אני שואל אותך: האם הקמפיינר שלך הקדיש עשרות שעות להיכרות עם הביזנס, הקהל, המוצר או השירות שלך? ועל בניית אסטרטגיית מסרים? הוא ראיין אותך ימים שלמים? עשה סקרי שוק? 

 

ברור שלא. אין לו מושג שצריך, אין לו ידע איך לעשות את זה, והאמת גם שלא שילמת לו על זה. קנית זול קיבלת זול מאוד.

 

האמת המוזרה: יותר קל לגרום לך להבין בפרסום - מאשר לגרום לקמפיינר שלך להבין בעסק שלך.

3. לא השתמשת בסטוריטלינג כשיטה פרסומית

זה כמו לשתות מרק עם מזלג. סטוריטלינג תמיד היה הנשק הפרסומי-מכירתי הכי חזק בעולם. כל פרסום מוצלח אי פעם היה מבוסס על סטוריטלינג. כל משרדי הפרסום והקמפיינרים שבאמת יודעים את העבודה מתבססים על סטוריטלינג. 

אבל לקמפיינרים הזולים ששכרת אין מושג בסטוריטלינג.

 

גם לא במיתוג, אגב. הם לא באמת למדו את זה ולא יודעים איך לעשות את זה. מדובר בהתמחות.

ULTIMATE.png

יותר קל ללמד אותך קופיטלינג
מלגרום לקמפיינר לפרסם אותך היטב

קופי מודעות אפקטיביות, הרבה יותר משיש לך עכשיו: ללא הגבלה וחינם לתמיד

המודעות האלה ישיגו לך לידים יותר רלוונטיים במחירים יותר נמוכים מהם עולים לך עכשיו.

עמודי נחיתה מדבש - למשיכת הלידים: ללא הגבלה וחינם לתמיד

בלי להסתבך, בלי להסתכן, בלי לשלם יותר מדי. עמוד נחיתה חזק ויעיל מאוד.

מוצרי UPSELL שיוזילו עוד יותר את מחיר הלידים ויאפשרו פרסום כמעט ללא הגבלת תקציב

זה אומר: לפרסם ב- 1,000 ש"ח (נניח) ולקבל מייד בחזרה סכום דומה. זה סוג של "נשק סודי" שכדאי שיהיה לך ויאפשר לך לפרסם כמעט בלי הגבלה. מי לא רוצה אפשרות פרסום כמעט ללא הגבלה?

עמודי מכירה אפקטיביים ביותר, ממכרים ומוכרים!

"עמוד מכירה" זה לא "עמוד נחיתה". עמוד מכירה זה מהדברים הארוכים האלה, שבאמת תורמים משמעותית לשכנוע. זה בעצם העמוד שבו אנחנו נמצאים כרגע. עמוד מכירה סביר עולה בין 7,000 ל-20,000 ש"ח. זה יוכל להיות לך חינם.

פאנלי פרסום מושלמים ללכידת לידים, חימום ומכירה קלה בסוף תהליך. חינם וללא הגבלה

פאנל (משפך מכירות) טוב הוא בעצם מסע לקוח אידיאלי, שדורש מינימום עבודה ממך - ומביא אליך לקוחות שרוצים לקנות ממך. זה שילוב מתוחכם של עמודי נחיתה, מכירה, אימיילים, סמסים, וואטסאפים. יהיה לך את הידע שיאפשר לך ליצור כזה בעצמך. 

מבנה "הצעה שאי אפשר לסרב לה"

את המבנה הזה אפשר ליישם בעמוד מכירה, בשיחת מכירה, בוובינר ובכל חומר מכירתי. בלי זה אין לך מכירות טובות.

"מפעל קמפיינים" מבוסס AI שיכתוב בשבילך כל דבר, כמו משרד דיגיטל אמיתי

רוצה מודעה? פשוט אומרים ל"מפעל הקמפיינים" שבנית לכתוב אותה. רוצה לשלוח אימייל לרשימה? כנ"ל. בעצם יש לך משרד פרסום אישי וכותב תוכן טוב שעובד בשבילך 24/7 כמעט בחינם.

כל אלה יהיו שלך לתמיד. ואפשר לייצר אותם שוב ושוב כדי לעשות אינספור קמפיינים למוצרים שונים, שירותים שונים, לקהלים שונים, בפלטפורמות שונות.

קמפיינר בינוני מקבל בין 2,500 ש"ח ל- 7,000 ש"ח, פלוס מע"מ. בחודש. כל חודש.

כתיבה בינונית של עמוד מכירה סביר עולה 5,000 ש"ח - 8,000 ש"ח.

ULTIMATE  קופיטלינג ילמד אותך את הסודות החשובים ביותר של המקצוע.

מה ההשקעה שלך?

בהתחלה חשבתי שמחיר המסלול יהיה דומה למחיר של עמוד נחיתה אחד טוב (לא מהיקרים):

9,000 ש"ח.

 

זה מחיר הגיוני לתמורה, אפילו נמוך, כי בעזרתו מייצרים הרבה יותר מעמוד נחיתה אחד, אלא קמפיין שלם. וזה פחות ממה ששילמו במכללה.

אבל אז הגיע "המצב", ולקופירייטרים ובעלי עסקים הדבר הפך להיות קריטי - עניין של חיים ומוות. 

אז קבעתי מחיר של  6,000 ש"ח.

 
ובתקופת ההשקה: מחיר בדיחה.
 
 
ULTIMATE.png

זה הדיל להשקה:

1. אני אדריך אותך במדויק איך לייצר שנה שלמה של פרסום מוצלח ואגדי, ב- 10 ש"ח ליום. פחות מכוס קפה מעפן.

10 שח_edited.png

365

2. הצד שלך בעסקה: לבצע!!! לעשות בדיוק את הצעדים הקלים שאני אראה לך, ולהרוויח הרבה הרבה הרבה יותר כסף.

3. אחרי 365 יום: כל ההדרכות נשארות שלך, חינם, לכל החיים. 

אנחנו בסבבה עם זה?

ULTIMATE.png

יש לך שבועיים מלאים לדגום ולטרוף את המסלול, לחגוג על ההדרכות* ולבדוק אם הוא מתאים לך. לא מסתדר? אין בעיה, רק צריך לבקש - ולקבל החזר מלא.

*חלק מההדרכות ייפתחו רק לאחר שבועיים, כי הן מיועדות רק למי שבאמת רוצים להמשיך ולהצליח.  

אבל רגע! יש עוד משהו קטן שאסור לפספס:

6 חודשי (!) ליווי קבוצתי חי במסגרת מועדון ה-VIP העסקי של לירון פיין
(בונוס לנרשמים כל עוד העמוד באוויר)

כלומר: 24 (!!!) מפגשים חיים
לניהול הקריאייטיב שלך

אני רוצה להיות בטוח ב-100% שכל אחד ואחת ממי שנכנסים מהר למסלול גם יצליחו בו. לכן אני מוכן להקדיש מזמני 24 פגישות חיות (!) לניהול הקריאייטיב שלך ולפידבק על הקמפיין.

אני אגיד לך מה טוב. מה לא טוב. איך לשפר. מה לשפר. ואני אכריח אותך לשפר!


עלות המפגשים אמורה להיות 3600 ש"ח (150 למפגש), אבל במסגרת הזו מקבלים אותם ללא תשלום נוסף. 

24 שבועות של מפגשי יעוץ ופיצוח איתי.

זה קורה בכל יום שני, ב-11:30-10:00. פידבק אונליין לקריאייטיב של הקבוצה.

האפשרות בתוקף עוד:

כפתור מכירה

קמפיין זאת בעצמך 365: יתרונות וחסרונות

טבלת השוואה.png

עדיין יש לך התלבטות?

אם עוד לא סחטת את כפתור הקנייה, אני חושב שאולי יש לך דאגה, שזה צעד לא נכון בשבילך. 

ויכול להיות שבצדק!

 

מצד אחד:

יש כאן מסלול שאמור להיות ללוות אותך מעכשיו ולתמיד. שאמור להטיס את הפרסום שלך לשמיים. שאמור לחסוך לך 50,000 ש"ח בשנה - ולהכניס לך הרבה יותר מזה. 

 

מצד שני:

אולי זה לא יתאים לך. אולי זה לא יעבוד לך, אולי זה לא יהיה ברור, אולי זו עבודה קשה מדי. ואז… סתם קנית. 

 

זה המקרה הכי גרוע, נכון? 
 
אז, במקרה הכי גרוע, יש לך שבועיים לבטל הכל - ולקבל את הכסף חזרה. 
 
וזה יהיה כאילו כלום לא קרה.  

 

אבל מה אם זה באמת יעזור לך?

אפילו אם זה יגדיל את ההכנסות שלך רק בעסקה אחת לחודש, או שתיים. הרי אם קראת והגעת עד לכאן, יש לך תחושה די טובה שזה כן יכול לעבוד בשבילך. 

ומה אם התחושה הזו שלך נכונה?

ועוד חודשיים שלושה, לקוחות אשכרה יסתערו עליך, בזכות הפרסום שעשית בעצמך.
 
זה לא שווה לפחות את הניסיון? 
הרי במקרה הכי גרוע - כלום לא קרה.
 
ובמקרה הכי טוב - יקרו דברים מדהימים!
 
 
הפרסום יעלה לך פחות ויביא לך יותר. הוא סוף סוף יעבוד בשבילך! סוף סוף  לקוחות יפנו אליך ביוזמתם, יבקשו לקנות, לא יתווכחו על המחיר.

 

שלא לדבר שעצם העובדה להבין בפרסום, זה כוח-על חדש שיהיה לך. ואיסמע מיני, זה חתיכת כוח על. תחושה מטורפת.

 

אין סיכון. וזה לגמרי שווה את זה.
 
 
ULTIMATE.png

יש לך שבועיים מלאים לדגום ולטרוף את המסלול, לחגוג על ההדרכות* ולבדוק אם הוא מתאים לך. לא מסתדר? אין בעיה, רק צריך לבקש - ולקבל החזר מלא.

*חלק מההדרכות ייפתחו רק לאחר שבועיים, כי הן מיועדות רק למי שבאמת רוצים להמשיך ולהצליח.  

bottom of page