top of page
20211227_220619_edited.jpg

ספרי עיון ואוטוריטה

Blue Skies

ספרי עיון ואוטוריטה לא משחקים בכללים של ספרי פרוזה "רגילים".

הם לא בדיוק יצירות אומנות (אם כי הם עושים שימוש בטכניקות אומנותיות). הם בעצם קמפיינים עמוקים וחכמים, מבוססי תוכן ורעיונות גדולים. הם נועדו לשנות דעות ועמדות, לשכנע, להשכיל, להפוך עולמות, ובמקרים רבים - גם להפוך את הקוראים שלהם ללקוחות של המחברים שלהם.

ספר עיון הוא לא המטרה. הוא האמצעי שדרכו משיגים את המטרה.

ספר עיון הוא "מוצר הפרונט" הטוב ביותר בעולם

מה זה מוצר פרונט? מוצר זול (יחסית), שקהל היעד יקנה, ויספק לו תועלת יוצאת דופן, מדהימה, לא פרופורציונלית בכלל למחיר שלו. אותו מוצר יהפוך אותך למגה-סטאר בעיני הקוראים שלך, ויבהיר להם שבעבודה איתך הם יקבלו תועלות שלא יוכלו לקבל באף דרך אחרת.

איך להפוך ספר אוטוריטה טוב לכסף בבנק?

ההדרכה הזו תחסוך לך כמה עשרות אלפי ש"ח (הכניסה חופשית בהרשמה)

ed7bfc110f0983e05ca3a85eb35554d8_520X453.jpg

הסנדלר לא הולך יחף: הספר שאני עצמי כתבתי והוצאתי הוביל להכנסות של מאות אלפי ש"ח

אנחנו לא ממש שונים. גם אני, בדיוק כמוך, מחוייב ללקוחות שלי ורוצה להעניק להם את התוצאות הטובות ביותר בישראל. וגם אני, בדיוק כמוך, הייתי חייב להפוך את ההתמחות המיוחדת שלי בעריכה ובכתיבה למוצר פרונט מדהים בתועלות שהוא נותן למחברים ולמי שרוצים ללמוד כתיבה יוצרת.

לכן כתבתי והוצאתי מדריך כתיבה סוחט מחמאות, שהפך במהירות לאחד מהנמכרים והמצליחים מסוגו בישראל. כחודש לאחר השקתו הוא הגיע לטבלת 5 הספרים הנמכרים ביותר (!) בעברית, ובסוף השנה הוא נבחר לאחד ממאה הספרים האהובים ביותר בישראל באתר Evrit - ה"אמזון" הישראלי הענק של הספרים.

מדריך הכתיבה של אוג הפך למוצר פרונט שהחזיר במהירות את הוצאות ההפקה שלו, והוביל למכירות בסך של מאות אלפי ש"ח. אפשר להתרשם ממנו כאן.

הסנדלר הזה לא הולך יחף. את ההישג הזה עשיתי עבורי. עבורך אני יכול לעשות אותו דבר.

איך בדיוק הספר שלך יצליח ויקדם אותך?

כדי שספר עיון מקצועי באמת יצליח, הוא חייב להיות מבריק. הוא חייב רעיון ענק, ועריכה מיוחדת על ידי קמפיינר, לא על ידי עורך תוכן ספרותי "רגיל". ספר שייכתב ויערך ללא תכנון אסטרטגי מדוייק וללא מיפוי המסרים ושיכלולם, ייכשל. 

בבית העורכים קיימת מומחיות מיוחדת לעריכת ספרי עיון, המתבססת על 25 שנות קריירה בפרסום שלי, לירון פיין, המנהל האומנותי של כל ספרי העיון. כפועל יוצא, יש לנו 100% הצלחה בתחום ספרי העיון: כל אחד מהם השיג את מטרותיו ויותר מכך. 

 

הנה כמה ספרי עיון ןאוטוריטה שערכנו או הוצאנו לאור.

התוצאות שהספרים השונים השיגו עבור המחברים שלהם:

  • רווחים (לא מכירות) של כמעט מיליון ש"ח ברבעון 

  • סגירת מחזורים שלמים של קורסים מקצועיים

  • מכירה של כ- 50,000 עותקים לארגון גדול (מאוד)

  • מיצוב כמומחה מספר 1 בישראל בתחום חשוב שאינו כתיבה (...)

  • הפיכה למרצה עם ביקוש גבוה מאוד + טור קבוע בעיתון הגדול בישראל (יותר ממחבר אחד)

עכשיו תורך לנחש, איזה ספר השיג איזו תוצאה :

Anchor 1

שלוש הטעויות החובבניות שאסור לך לעשות בספר האוטוריטה שלך

3. כתיבה ללא הבנה מלאה של קהל היעד, המטרה הסופית שלו, והמטרה הסופית שלך. ספר עיון הוא קמפיין לכל דבר, שמרוכז בתוך מאות עמודים שמדמים סמינר ארוך ועמוק איתך. ללא הבנה מלאה של כל אלה, ספר העיון שלך ייכשל.

2. כתיבה ללא תכנון קפדני מראש. זה כמו שאתה לא יוצא לקמפיין פרסומי בלי לדעת בדיוק מה הולך לקרות ומתי, או כמו שאתה לא בונה חברה מסחרית ללא ליווי עו"ד ורו"ח, כך לא מתחילים לכתוב ספר בלי תכנון קפדני ומקצועני מראש.

1. כתיבה ללא "רעיון גדול" יצירתי. ספר עיון שמרגיש כמו "שיט גנרי" לא יצליח, נקודה. לכל ספר עיון מצליח חייב להיות רעיון גדול, מזוקק, בעל אופי פרסומי שיווקי מובהק. רעיון שיזכה בפרסי קריאייטיב / אפקטיביות.

כך הספר שלך כן יצליח:

בלי להמר, בלי לבזבז זמן על חובבנים, בלי לראות איך השקעה גדולה יורדת לטמיון פשוט בגלל חוסר הידע והניסיון של צוות העריכה שלך. אנחנו מזמינים אותך לפגישת "הרעיון הגדול" אצלנו, ומשם נתקדם.  

1. היתרון החד-משמעי של בית העורכים נעוץ בידע המקצועי הייחודי שלנו, שגורם לספרים שאנו עורכים ממש למכור את עצמם.

2. יתרון נוסף: תהליך ניהול מקצועי ובקרת איכות קפדנית שלא משאירה דברים למזל. 

3. המשמעות: אנחנו נחשבים ל"רולס רויס" של הוצאות הספרים העסקיים, עם שרשרת הצלחות (של לקוחותינו) שאי אפשר להתווכח איתה.

4. הלקוחות שמעניינים אותנו: מי שחושבים שהספר הוא ספינת הדגל השיווקית שלהם, ולכן גם מוכנים להשקיע יותר - כי הם מבינים את התועלת שבהשקעה.

bottom of page