20211227_220619_edited.jpg

ספרי עיון ואוטוריטה

איך ספר העיון שלך יגיע לאנשים שממש חייבים אותו, ישנה את עולמם ואולי יהפוך אותם ללקוחות שלך? יש שיטה.

ספרי עיון ואוטוריטה לא משחקים בכללים של ספרי פרוזה "רגילים".

הם לא בדיוק יצירות אומנות (אם כי הם עושים שימוש בטכניקות אומנותיות). הם בעצם קמפיינים עמוקים וחכמים, מבוססי תוכן ורעיונות גדולים. הם נועדו לשנות דעות ועמדות, לשכנע, להשכיל, להפוך עולמות, ובמקרים רבים - גם להפוך את הקוראים שלהם ללקוחות של המחברים שלהם.

ספר עיון הוא לא המטרה. הוא האמצעי שדרכו משיגים את המטרה.

ספר עיון הוא "מוצר הפרונט" הטוב ביותר בעולם.

מה זה מוצר פרונט? מוצר זול (יחסית), שקהל היעד יקנה, ויספק לו תועלת יוצאת דופן, מדהימה, לא פרופורציונלית בכלל למחיר שלו. אותו מוצר יהפוך אותך למגה-סטאר בעיני הקוראים שלך, ויבהיר להם שבעבודה איתך הם יקבלו תועלות שלא יוכלו לקבל באף דרך אחרת.

ספר העיון שאני כתבתי לסופרים הוא מוצר פרונט כזה. אפשר להתרשם ממנו כאן.

ומה בדיוק יהיה בספר שלך?

כדי שספר עיון מקצועי באמת יצליח, הוא חייב להיות מבריק. הוא חייב רעיון ענק, ועריכה מיוחדת על ידי קמפיינר, לא על ידי עורך תוכן ספרותי "רגיל". ספר שייכתב ויערך ללא תכנון אסטרטגי מדוייק וללא מיפוי המסרים ושיכלולם, ייכשל. 

בבית העורכים קיימת מומחיות מיוחדת לעריכת ספרי עיון, המתבססת על 25 שנות קריירה בפרסום שלי, לירון פיין, המנהל האומנותי של כל ספרי העיון. כפועל יוצא, יש לנו 100% הצלחה בתחום ספרי העיון: כל אחד מהם השיג את מטרותיו ויותר מכך. 

 

הנה כמה ספרי עיון ןאוטוריטה שערכנו או הוצאנו לאור.
ספרים יוצאי דופן שהטיסו את המחברים שלהם לשיאים חדשים :

שלוש הטעויות החובבניות שנוטים לעשות בכתיבה ובעריכה של ספרי עיון

1. כתיבה ללא "רעיון גדול" יצירתי. ספר עיון שמרגיש כמו "שיט גנרי" לא יצליח, נקודה. לכל ספר עיון מצליח חייב להיות רעיון גדול, מזוקק, בעל אופי פרסומי שיווקי מובהק. רעיון שיזכה בפרסי קריאייטיב / אפקטיביות.

2. כתיבה ללא תכנון קפדני מראש. זה כמו שאתה לא יוצא לקמפיין פרסומי בלי לדעת בדיוק מה הולך לקרות ומתי, או כמו שאתה לא בונה חברה מסחרית ללא ליווי עו"ד ורו"ח, כך לא מתחילים לכתוב ספר בלי תכנון קפדני ומקצועני מראש.

 

3. כתיבה ללא הבנה מלאה של קהל היעד, המטרה הסופית שלו, והמטרה הסופית שלך. ספר עיון הוא קמפיין לכל דבר, שמרוכז בתוך מאות עמודים שמדמים סמינר ארוך ועמוק איתך. ללא הבנה מלאה של כל אלה, ספר העיון שלך ייכשל.

לצפייה מיידית: איך לחסוך 70K על כתיבת ספר אוטוריטה שובר שיוויון

מאסטרקלאס מקצועי | 67 דקות צפייה

כן: גם הספר שלך יכול להצליח ולהפוך לאחד משיאי ההשפעה של חייך

בלי להמר, בלי לבזבז זמן על חובבנים, בלי לראות איך השקעה גדולה יורדת לטמיון פשוט בגלל חוסר הידע והניסיון של צוות העריכה שלך. אנחנו מזמינים אותך לפגישת "הרעיון הגדול" אצלנו, ומשם נתקדם.  

1. היתרון החד-משמעי של בית העורכים נעוץ בידע המקצועי הייחודי שלנו, שגורם לספרים שאנו עורכים ממש למכור את עצמם.

2. יתרון נוסף: תהליך ניהול מקצועי ובקרת איכות קפדנית שלא משאירה דברים למזל. 

3. המשמעות: אנחנו נחשבים ל"רולס רויס" של הוצאות הספרים העסקיים, עם שרשרת הצלחות (של לקוחותינו) שאי אפשר להתווכח איתה.

4. הלקוחות שמעניינים אותנו: מי שחושבים שהספר הוא ספינת הדגל השיווקית שלהם, ולכן גם מוכנים להשקיע יותר - כי הם מבינים את התועלת שבהשקעה.