top of page
Home: Text
מאפס למאה.jpg

כך הכנסנו 5 ספרים שערכנו (יותר מכמעט כל הוצאות הספרים!) לרשימת 100 הספרים האהובים בעברית:

1. עריכה ספרותית ברמת על

אנחנו מתייחסים לספר שלך לא כ"עוד ספר", אלא כ"ה-ספר". והעריכה הספרותית המיוחדת והמעצימה, אותה אפשר לקבל רק בבית העורכים, נועדה להבטיח את זה. היא תדאג לכך שמי שיתחילו לקרוא את הספר שלך לא יוכלו להפסיק וירגישו צורך אמיתי לקנות דווקא אותו.

העריכה הזו תקפיד על כך שגם שאר הספר יעמוד בסטנדרטים של הפתיחה. הוא ירגש יותר, ירתק יותר, ויחייב את הקוראים להמשיך ולדהור על המילים שלך לקראת השיא. ואז גם להמליץ עליו.

2. ניהול אומנותי ייחודי 

זו ההוצאה היחידה בישראל בה מנהל אומנותי בלתי מתפשר מפקח על תהליך העריכה הספרותית, תורם לה ומעשיר אותה מתוך תפיסה יצירתית ושיווקית הוליסטית.

 

המטרה: לעזור לספר שלך להיות הכי מקורי, יצירתי וחווייתי שהוא יכול להיות. הניהול האומנותי, כמקובל בכל מוסד תרבותי בעולם, מבטיח לך הצלחה אומנותית ומקדם את ההצלחה המסחרית.

3. מסלול לשדרוג הכתיבה

רק בבית העורכים אנחנו מכניסים אותך למסלול הכשרה ייחודי לשדרוג הכתיבה שלך! זה חיוני בתהליך העריכה.

המסלול מורכב מקורס הכתיבה המומלץ ביותר בישראל, במשולב עם שנה שלמה באקדמיה לסופרים: חממת כתיבה חיה שפתוחה מספר פעמים בשבוע. זהו בונוס בשווי של מעל 10,000 ש"ח, שמתאים לכותבים מרמת מתחיל ועד רמת מאסטר.  

4. בחירת המחברים

זהו חוק טבע: דומה נמשך לדומה, והמחברים הכישרוניים והטובים ביותר בישראל נמשכים להוצאה לאור שתוכל להביא את הכישרון שלהם לידי ביטוי.

 

בסופו של דבר, ואחרי כל העזרה והסיוע שלנו - זה הספר שלך, שמבטא את הכישרון, הידע והתשוקה שלך. התברכנו בכך שהמחברים הטובים ביותר בוחרים בנו. וזה, אולי, הסוד הגדול ביותר של ההצלחה. 

WhatsApp Image 2022-06-22 at 11.53.52.jpeg

אנחנו לא רק מוציאים ספרים. אנחנו מוציאים סופרים.

מלאכת העריכה היא ריקוד מורכב ומתוחכם בינך לבין צוות העריכה שלך. אם לא מדובר בשכתוב מוחלט של הטקסט (מה שקורה לעיתים נדירות בלבד), הרי שחלק גדול מיישום הערות העריכה יתבצע גם על ידך. כלומר: הן גם תלויות בכישרון הכתיבה שלך, בניסיון שלך ובטכניקות הכתיבה שיהיו קיימות בארגז הכלים שלך. 


לכן, כתפיסת עולם, אנחנו מעצימים את כל מי שנערכים אצלנו. במקביל לתהליך העריכה, הם מקבלים כרטיס כניסה ייחודי למסלול מתקדם ומעמיק של לימודי כתיבה, מרמת מתחיל ועד רמת מאסטר. מסלול שישדרג את יכולות הכתיבה שלך ללא הכר.

 

המסלול מורכב מקורס הכתיבה המומלץ ביותר בישראל, במשולב עם האקדמיה לסופרים: סדנת כתיבה חיה שפתוחה מספר פעמים בשבוע. והם ישנו את עולמך. 

השיטה של בית העורכים:

8c556f98b93cc1e1aefc2a6e84ca64fb_95X100.

 3. בקרת איכות ומחויבות מלאה למצוינות

עוד לפני שהספר יורד לדפוס, או יוצא לאפיקי ההפצה הדיגיטליים, הוא עובר דרך מסננת איכות אפקטיבית ככל הניתן. הטקסט עובר שתי הגהות נפרדות, שנועדו לנפות גם את השגיאות הקטנות ביותר.

 

במקביל, אנחנו יוצרים את המעטפת השיווקית של הספר: כריכה המעוצבת על ידי המעצבים הטובים ביותר שניתן למצוא בישראל, טקסט גב המנוסח מתוך ניסיון שיווקי רב, ואלמנטים נוספים.

 בזכות שיטת העבודה הזו אנחנו יכולים להבטיח לך עריכת ספרים מעולה שבמעולות, עמידה בלוחות זמנים ושביעות רצון מלאה. למשל, אם העורך שלך לא יכול להמשיך מסיבה זו או  אחרת - עורכים אחרים מהצוות יתגייסו למשימה (ללא תוספת תשלום). 

324c8323e2adece6b1b6babc7dffb4eb_95X97.p

2. צוות עריכה ספרותית ברמה הגבוהה ביותר

כמו ברפואה, בהנדסה, ובכל נושא כמעט - שילוב של כמה מוחות מומחים יפיק תוצאה טובה יותר מכל חוות דעת בודדת. לכן אנו עובדים בצוותי עריכה מורחבים, כאשר כל ספר מטופל על ידי עורכ/ת ספרות, עורכ/ת לשון, צוות אבטחת איכות, מנהלת תחום עריכה ספרותית, צוות מגיהים, ומנהל אמנותי

 

אנו מתחילים בעריכת המבנה שיהפוך אותו לגרסה החזקה ביותר שלו. את המבנה המדוייק אנחנו בונים יחד איתך, תוך הפעלת טכניקות מתקדמות שהוכחו כאפקטיביות ביותר. שלב זה עוסק בעלילה, בדמויות, ובבניית העולם.

עכשיו מגיע תור הליטוש הסגנוני. כאן אנחנו עוסקים בשפה עצמה, במילים, במשפטים, בפסקאות. כאן הקסם הרעיוני הופך למציאות בשר וטקסט. כאן הדמויות מקבלות את השפה הייחודית שלהן. כאן הפסקאות הופכות לגאוניות. וכאן, כמובן, גם נמצאת עריכת הלשון.

 

.

fa9c00c3fa4b05f3d938e10ab8ac090c_95X99.p

1. גילוי "הרעיון הגדול" שבבסיס הספר שלך

לכל ספר אתגרים שונים. לעיתים עריכה ספרותית דורשת חיזוק עמוד שידרה עלילתי, ולעיתים רק ליטושי סגנון ודיאלוגים. האם זה ספר רומנטי? האם נעורים? האם אוטוביוגרפיה, או שבכלל מדובר בספר עיון?


מנסיוננו הרב, כמעט מאחורי כל כתב יד שמוגש לנו – מסתתרת  גרסה "אמיתית" שלו, שחושפת את האמת הנסתרת של הסיפור. את מה שהמחבר באמת רצה לומר.

 

אנחנו פיתחנו שיטה סדורה וברורה לחשיפת הרעיון הגדול באמת של הספר שלך. כל תהליך עריכה שלנו חייב להיפתח בגילוי הרעיון הגדול באמת. 

רק אז כתב היד שלך באמת מוכן להמשך מסע הקסמים שלו.

ספרים טובים שערכנו

Home: Our Authors

רוצה שגם את הספר שלך יאהבו יותר?
לשליחת כתב יד לבדיקת התאמה:

WhatsApp_icon.png

רוצה לדבר קודם? בכיף:

צור קשר
bottom of page